X
Categories
  • No List Available
Tag
  • No List Available
BUTUN Deri
Deri Moda, Trend Renkler

Firmamız 1983’den bu yana sektörün önde gelen deri ürünleri üreticileri arasında yer alan bir aile şirketidir.

BUTUN Deri’nin ürün yelpazesinde bay-bayan cüzdanları, bay-bayan çantaları, evrak çantaları, seyahat çantaları, anahtarlıklar, kemerler, bond-pilot çantaları, kişisel ve ofis kullanımı için çeşitli deri ürünleri yer almaktadır. Ürünlerimizin tasarımı kendi bünyemizde yer alan yetenekli tasarımcılar tarafından yapılmakta ve sürekli yeni tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır.

Bütün Deri kaliteden ödün vermeden birinci sınıf ürün yapan 1980li yıllarda iç piyasa da 1990lı yıllardan itibaren de uluslararası arenada faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır. Sektörde önde gelen firmalar arasında yer alan firmamız kendi fabrika binasında üretim yapmakla olup, mağazaları, yurt dışı satış noktalarıyla ve katıldığı uluslararası fuarlarla hak ettiği saygın konuma ulaşmıştır.

İtalyan ve Alman teknolojisinin en son donanımlarıyla üretilen, tümü saf deri ürünlerimiz, teknik ve tasarım ustalığıyla sizlere sunulmaktadır.

Dilerseniz kataloğumuzdan istediklerinizi belirleyin, dilerseniz size özel tasarım yapalım… Teknik donanımımız ve kadromuz tüm isteklerinize cevap verebilecek yeterliliktedir. Siparişleriniz belirlenen sürede elinizde olacaktır.

Siz beğenin, seçiminizi yapın ve bize iletin. Sizinle bir BUTUN olmaktan mutluluk duyacağız. Unutmayın. “Seçiciliğinizi yansıtan detaylar…” BUTUN ‘de sizi bekliyor. Sizin için, size özel…

Sizin için, size özel….

 

Tasarımın el işçiliğiyle buluşması
Modayı takip eden tasarım anlayışımızla yeni sezon ürünlerimize hemen sahip olabilirsiniz.
Dilerseniz size özel tasarımları BUTUN Deri kalitesiyle üretip hızlı ve kaliteli çözümler sunabiliriz.
Butun-leather-hand
Hammadde Yönetimi
1.Sınıf Deri Kullanımı
Butun-handmade-leather
Üretim Kapasitesi
Son sistem makineler.
Butun-leather
Kalite Kontrol
Üstün Kalite Kontrol Yönetimi
Butun-showroom
İhracat Yönetimi
Tüm Dünya'ya gönderim kapasitesi.